26.5.2016 pořádala Czech Dance Organization Mistrovství České republiky ve stepu v rámci taneční tour CZECH DANCE MASTERS 2016.
Porota hodnotila ve složení: Zdeněk Pilecký (ČR), Pavel Strouhal (ČR), Otto Kočí (ČR), Pavel Hrubec (ČR), Stolárik Josef (SR), James Doubtfire (UK), Jiří Paulů (ČR) a Miluše Petrová (ČR). MČR ve stepu poprvé organizovala a pořádala sama vyhlašovatelská organizace v rámci 4-denního GRAND FINÁLE - Mistrovství České republiky v několika tanečních žánrech: disco, belly, couple a tap dance.
Umístění stepařských škol:
Nejúspěšnější taneční stepařkou školou se stala TŠ R+P Brno se ziskem 18 medailí, v pořadí druhá byla škola TAP ACADEMY PRAGUE s 15 medailemi a na třetím místě v žebříčku škol se umístila NO FEET s počtem 12 medailí.
Mistři ČR ve stepu 2016 a medailisté:
Children
Sóla Muži | 1. Matěj Němec 2. Vojtěch Dřínovský 3. Jakub Kočí |
TS Andrea NO FEET TAP ACADEMY PRAGUE |
Sóla Ženy | 1. Sára Titzová 2. Zelinková Agáta 3. Rabelová Amélie |
TŠ R+P Brno TŠ R+P Brno TS Andrea |
Dua | 1. Sára Titzová + Agáta Zelinková 2. Klára Tyburcová, Matyáš Poštulka 3. Johanka Pastorová, Dan Heller |
TŠ R+P Brno TAP ACADEMY PRAGUE TAP ACADEMY PRAGUE |
Malé skupiny | 1. The Ball 2. Show des Pierrots 3. Little Ants |
TANČÍRNA TŠ R+P Brno TAP ACADEMY PRAGUE |
Formace | 1. Toy Story 2. Stars of Musical |
TAP ACADEMY PRAGUE TŠ R+P Brno |
Trio | 1. Office 2. Change your life 3. Little swing |
NO FEET TŠ R+P Brno TŠ R+P Brno |
Juniors
Sóla Muži | 1. Košir Tobiáš 2. Žďárek Štěpán 3. Bezoušek Petr |
TŠ R+P Brno Fidgety Feet TŠ R+P Brno |
Sóla Ženy | 1. Kukulová Jana 2. Prokešová Jolana 3. Zapletalová Alžběta |
TŠ R+P Brno TAP ACADEMY PRAGUE NO FEET |
Dua | 1. Natálie Grossová, Jolana Prokešová 2. Eva Kukulová + Zuzana Kůrová 3. Hejnová Michaela - Žďárek Štěpán |
TAP ACADEMY PRAGUE TŠ R+P Brno Fidgety Feet |
Malé skupiny | 1. Grandmother´s song 2. Star Wars 3. Charlie |
TŠ R+P Brno TAP ACADEMY PRAGUE Step by step studio |
Formace | 1. STARRY SKY 2. Movie Studio 3. The Dots |
TAP ACADEMY PRAGUE TŠ R+P Brno TS Andrea |
Trio | 1. RATHER BE 2. Treasure 3. TAP Anezka, Sarka, Klara |
Tap Dance Company AVALANCHE NO FEET TAP ACADEMY PRAGUE |
Adults
Sóla Muži | 1. Adam Vojtovič 2. Igor Bezdieniezhnykh 3. Chytra Marek |
TAP ACADEMY PRAGUE TAP ACADEMY PRAGUE TS Andrea |
Sóla Ženy | 1. Pichlová Bára 2. Loubalová Alice 3. Nagyová Michaela |
NO FEET TapArt Brno NO FEET |
Dua | 1. Tobiáš Košir + Jana Kukulová 2. Nikola Kůrová + Eva Tejnilová 3. Babáková Andrea - Konečná Martina |
TŠ R+P Brno TŠ R+P Brno NO FEET |
Malé skupiny | 1. I Don´t Need You 2. Party After Party 3. Summer Thing |
TŠ R+P Brno NO FEET TS Andrea |
Formace | 1. GROTESKA 2. Shut Up And Tap 3. The Suitcase |
TAP ACADEMY PRAGUE NO FEET TŠ R+P Brno |
Trio | 1. For Ray Charles 2. Die Another Day 3. Man Like That |
TŠ R+P Brno NO FEET NO FEET |
Adults II.
Sóla Ženy | 1. Šebelová Iva 2. Božena Mourová |
TS PULS SVČ Opava bez klubové příslušnosti |
Malé skupiny | 1. Sextet 2. Venice carnival 3. Keep Smiling |
NO FEET TAP ACADEMY PRAGUE TS PULS SV Č Opava |
Formace | 1. MasterChef 2. Little party never killed nobody!!! 3. TAP WITH CAP |
FOUR TAPS TAP ACADEMY PRAGUE Fidgety Feet |
Produkce
Produkce formace | 1. Cestovní horečka 2. Cestou domů |
TS PULS SVČ Opava FOUR TAPS |